بررسی اجمالی کامپوننت Embeddedwb:

کامپوننت Embeddedwb ابزاری است برای ساختن مرورگر وب ، چت کلاینت ، بروزرسانی وب ، ویراستار XML/HTML ، ارسال ایمیل و … البته این کامپوننت با هسته Internet Explorer  کار میکنه .

کامپوننت embeddedwb

نکته :

زمانی که از این کامپوننت در برنامه هاتون استفاده میکنید نیاز دارید تا در رجیستری سیستمی که برنامه تون روش اجرا میشه چند خط کد وارد کنید تا برنامه شما با نسخه اینترنت اکسپلورری که مدنظر شماست اجرا بشه ، یعنی در حالت معمولی و بدون تنظیم این گزینه برنامه شما با نسخه  7 اینترنت اکسپلورر کار میکنه و این میتونه زیاد باب میل شما نباشه . (البته این مورد فقط در مواردی لازمه که سیستم مورد نظر دارای اینترنت اکسپلورر 8 به بالا باشه )

خب مراحل کار خیلی ساده است فرض کنید برنامه ای دارید که فایل اجرایی اون به این نام هست : Browser.exe

حالا باید یک فایل با پسوند reg با محتویات زیر بسازید وبعد اجراش کنید و یا به آدرس زیر در رجستری برید و یک نوع Dword  با نام برنامه تون و مقدار مورد نظر بسازید.

شما میتونید نسخه مورد نظرتون رو هم تعیین کنید کافیه به جای  عبارت 11001 عبارت مورد نظرتون رو با توجه به جدول زیر قرار بدید :

 

 

اگه مرورگری که نوشتید هنگام نمایش صفحات وب به خوبی عمل نمیکنه احتمالا هنوز برای مرورگرتون تعریف نکردین از چه نسخه ای استفاده کنه و داره با نسخه 7 اینترنت اکسپلورر کار میکنه که طبیعتا پشتیبانی خوبی از صفحات وب جدید نداره.

 

 

دانلود نسخه کرک شده برای : Delphi 5,6,7,2007,2009,2010,XE,XE2,XE3,XE4,XE5,XE6,XE7

ورژن: Embeddedwb 17.0 Full Source & Demo D5-XE7